Главная / Металопластикові вікна Kömmerling 88 MD

Металопластикові вікна Kömmerling 88 MD

Вікна Kömmerling 88 MD - це інвестиція в майбутнє Вашої сім’ї. Kömmerling 88 MD - це унікальна система нового покоління, яка розроблена німецькими спеціалістами світового концерну "PROFINE" для ринку Німеччини, щоб забезпечити максимальну енергоефективність.    
Kommerling-88.jpg

Характеристики

7-камерна система з середнім ущільненням3 контури
Монтажна ширина профілю 88 мм
Діапазон скління 24-58 мм
Морозостійкість до -60оС
Коефіцієнт теплопровідності профілю , Ufвід 0.95 до 0.79 Вт/(м2K)
Довговічність (умовних років) більш ніж 40 років
Екологічна рецептура greenline без свинцю!
Колір ущільнення в стандартному виконанні чорний
Сучасний строгий класичний дизайн +

Енергоефективність та звукоізоляція

Система Kömmerling 88 MD виготовляється в Німеччині і була розроблена найкращими фахівцями для європейського ринку. Вона сертифікована в Європі та має одні з найкращих показників в своєму класі.

Kömmerling 88 MD має 7 камер в рамі та 7 камер в стулці та 3 контури ущільнення (звичайні системи мають 2 контури ущільнення), завдяки яким забезпечена максимальна тепло- та звукоізоляція.

Спеціально разроблені ущільнення німецкого виробництва мають високі експлуатаційні властивості при низьких та високих температурах, забезпечуючи вікнам Kömmerling 88 MD максимальну герметичність.

У вікнах системи Kömmerling 88 MD ми використовуємо армування нового покоління товщиною 1,5 мм, 2 мм, 2,5 мм, яке забезпечує максимальну жорсткість всих елементів конструкції, що дає можливість виготовляти конструкції великих габаритів зі збереженням гарантії від німецького концерну “PROFINE GmbH“ .

Склопакети у вікнах Kömmerling 88 MD

У вікнах Kömmerling 88 MD ми використовуємо тільки енергоефективні 2-х (3-х*) камерні склопакети, товщиною до 56 мм. Такі вікна в стандартному виконанні* відповідають критеріям “Passive House”, так як мають показники від 0,95 до 0,79 Вт/м2К.

Безпека та функціональність

Вікна Kömmerling 88 MD комплектуються надійною фурнитурою німецького виробника Winkhaus activPilot, яка в поєднанні з профільною системою Kömmerling 88 MD забезпечують унікальні показники з протизламності, забезпечуючи Вашій оселі максимальну безпеку та комфорт.

В даній системі є можливість інтегрування модуля автоматичного керування вікнами та підключення до системи «розумний будинок».

Екологічність

Всі профілі системи Kömmerling 88 MD виготовлені за технологією “greenline”. Екологічність матеріалів, які використовуються на нашому виробництві, являється найважливішим критерієм для нас. В наших вікнах та дверях з системи Kömmerling 88 MD не використовуються шкідливі матеріали, тим самим ми дбаємо про здоров’я Вашої родини.