Главная / Новости / !УВАГА! Знижка на вікна від держави 35%

!УВАГА! Знижка на вікна від держави 35%

!УВАГА! Знижка на вікна від держави 35%

Чернігівський виробник сучасних, теплих та надійних європейських вікон компанія «ВД Стиль» відсьогодні, 2 квітня, пропонує кожному отримати «теплий кредит», частину якого відшкодує держава, А саме знижку 35 % на енергоефективні вікна у приватних будинках.

Наразі фахівці «ВД Стиль» мають змогу підтримати та допомогти Вам впроваджувати енергоефективні заходи. Адже, підвищення енергоефективності у будинку за допомогою встановлення металопластикових вікон – це надійний спосіб зменшити витрати на комунальні послуги та одночасно створити комфортні умови в оселі. Як показує досвід наших клієнтів, встановлення енергоефективних вікон дозволяє значно економити на опаленні.

Радимо довго не зволікати, оскільки щороку спостерігається високий попит на компенсації від держави з перших днів їх видачі. Рекомендуємо усім охочим раніше звернутися до нас, щоб встигнути отримати співфінансування на енергоощадні заходи.
Зробіть своє житло енергоефективним і комфортним, а платіжки – меншими!
Водночас звертаємо увагу усіх на необхідність дотримання умов карантину та використання дистанційних каналів обслуговування.
Чекаємо Ваших дзвінків за телефонами:
(073) 760-20-70 Viber
(096) 760-20-70
З поваго,
http://wdstyle.com.ua/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.